Hasło na rok szkolny 2017/2018:

Biblioteka? Oczywiście!

poniedziałek - czwartek

Zapraszamy!

Tu działa:

W roku szkolnym 2017/2018 realizujemy:

Szkolny Klub Gier Planszowych

16-04-2018
Uczniowie grają w Superfarmera
Niedawno, dzięki wydawnictwu Granna, w naszej bibliotece  rozpoczął działalność Szkolny Klub Gier Planszowych. Przystępując do projektu panie bibliotekarki kierowały się wielo (...)

Dzień Czekolady

16-04-2018
Program
Z okazji przypadającego 12 kwietnia Dnia Czekolady w naszej szkole zrobiło się bardzo słodko. W tym dniu chętni uczniowie mieli na sobie ubiór w kolorach czekolady: od białe (...)

Zabawa w rymy

11-04-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Niektóre z klas 1-3 uczestniczyły w interesujących zajęciach pt. "Zabawa w rymy". Dzieci miały możliwość wykazania się umiejętnością rozpoznawania i tworzenia rymów. (...)

Podziel się książką w 3b

09-04-2018
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Uczniowie klasy 3b po raz kolejny przygotowali prezentacje przeczytanych książek w ramach projektu "Podziel się książką". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy

07-03-2018
Dzień Pisarzy
        Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarzy biblioteka szkolna ogłosiła zabawę literacką "Ulep lepieja". Lepieje to krótkie, dwuwersowe wierszyki, opa (...)