id niezgodne z nazwą Finał projektów edukacyjnych "W krainie książek" - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Finał projektów edukacyjnych "W krainie książek"

4 grudnia biblioteka zorganizowała wystawę prac uczniów klas 1-3, które zostały przygotowane w trakcie projektów edukacyjnych „W krainie książek”. Każda klasa razem z wychowawcą czytała książkę z biblioteki. Były to pozycje wylosowane z nowości zakupionych dzięki środkom uzyskanym w ramach NPRC lub wybrane przez klasę. Po wspólnej lekturze dzieci rozmawiały na temat treści książki dzieląc się swoimi wrażeniami. Następnie wykonywały ilustracje, plakaty i makiety. W ten sposób każda grupa przygotowała prezentację danej książki tak, aby zachęcić innych do jej przeczytania. Wszystkie klasy znakomicie zrealizowały zadania projektowe. Wystawa finałowa wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczniów, nauczycieli i rodziców.

Dziękujemy dzieciom i ich wychowawcom za zaangażowanie.

Plakaty prezentujące wylosowane książki. Wystawa Zbliżenie makiety przedstawiającej postacie z książki Fragment wystawy przedstawiający makiety do książek: Uczennice oglądające wystawę Fragment wystawy - makieta. Wystawa - plakaty oraz makiety do książek. Wystawa na drzwiach biblioteki - plakaty do książki Uczennica oglądająca wystawę. Gazetka informująca o podsumowaniu projektu. Dorośli ludzie oglądający wystawę. Fragment makiety do książki Uczniowie oglądający wystawę. Prace plastyczne w formie książek.