url niezgodny z rzeczywistym dostepem Wernisaż „Witryna literacka - Młodzi piszą” - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Wernisaż „Witryna literacka - Młodzi piszą”

Koluszkowska księgarnia „Skład Główny” zorganizowała 28 listopada wernisaż literacki, na którym młodzi twórcy mieli możliwość zaprezentowania swoich utworów. Naszą szkołę prezentowały dwie uczennice: Weronika Klimczyk z klasy 7a oraz Oliwia Przygodzka z klasy 5b. Obecna na wernisażu Weronika odczytała wiersz pt. „Poeta” i opowiedziała o początkach swojej twórczości. Zaprezentowany utwór oraz wiersz „Poezja jest tylko jedna!” Oliwii zostały wyeksponowane w witrynach sklepowychna ul. Brzezińskiej. Wystawę można oglądać do dnia 6 grudnia. Zapraszamy!

Weronika Klimczyk - uczennica klasy 7a Wernisaż literacki - młodzież grająca na gitarach Weronika Klimczyk - uczennica klasy 7a