Finał projektów edukacyjnych "Podziel się książką"

Od października do końca listopada uczniowie klas 4-7 brali udział w projektach edukacyjnych, w ramach których czytali książki wybrane z księgozbioru biblioteki. Po lekturze opracowywali materiały mające na celu zaciekawienie rówieśników treścią książki, opisywanymi wydarzeniami czy głównymi bohaterami. W dniach 7-12 grudnia na korytarzu przed biblioteką odbyła się wystawa będące efektem działań  uczniów i podsumowaniem projektów edukacyjnych realizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Zaprezentowano prace przedstawione wcześniej w klasach przez dzieci. Uczniowie włożyli wiele wysiłku i wykazali się kreatywnością przy tworzeniu zaskakujących, pomysłowych, pouczających plakatów, recenzji oraz prezentacji.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie i udział w projektach.

Plakat do książki Fragment wystawy prezentującej recenzje uczniów. Wystawa - plakaty przygotowane przez uczniów Uczniowie oglądający wystawę Gazetka podsumowująca finał projektó. Plakat prezentujący książkę Adama Bahdaja Fragment wystawy z plakatami Fragment wystawy. Plakaty prezentujące książki. Recenzje do książek przeczytanych przez uczniów Plakat do książki