url niezgodny z rzeczywistym dostepem Mikołajkowy zawrót głowy - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Mikołajkowy zawrót głowy

6 grudnia  biblioteka przygotowała dla uczniów zabawy czytelnicze pod nazwą „Mikołajkowy Zawrót Głowy”. Kto w tym dniu nas odwiedził, mógł zagrać w gry: „Narysuj Mikołaja” lub „Narysuj renifera”. Zorganizowany został również kolejny w tym roku szkolnym mini konkurs. Zadaniem było napisanie największej liczby skojarzeń z Bożym Narodzeniem. Trójka zwycięzców otrzymała nagrody i zapozowała do wspólnego zdjęcia przy choince. W trakcie przerw czytaliśmy książkę adwentową „Wierzcie w Mikołaja” Lotty Olsson. Na dzieci, które wypożyczyły książki czekały  zimowe zakładki oraz słodkie niespodzianki. W tym dniu uczniowie młodszych klas mogli wziąć udział w kolejnych zajęciach czytelniczych z cyklu „Czytanie na dywanie”, podczas których usłyszeli historię pewnego kłopotliwego prezentu. Dzieci miały możliwość obejrzenia świątecznej wystawy, w tym niezwykłej choinki z … książek! Obdarowane zostały również słodkimi upominkami, Wzajemnie zaś obdarowywały się dobrym słowem i miłym gestem, otrzymały również słodkie upominki. Mikołajkową niespodziankę otrzymała również biblioteka. W rolę Św. Mikołaja wcielił się uczeń siódmej klasy, Mateusz Gębczyński, który podarował nam piękną, żywą, pachnącą lasem choinkę.

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawach, dzięki wam biblioteka wypełniła się radosną, świąteczną atmosferą.

Pani bibliotekarka częstująca cukierkami Uczniowie czytający nowości Gazetka Mikołajkowy zawrót głowy Nagrodzeni uczniowie Uczennica grająca na ukulele. Książkowa choinka. Przygotowanie zimowych zakładek. zajęcia Czytanie na dywanie Czytanie na dywanie Czytanie na dywanie Czytanie na dywanie Czytanie na dywanie Czytanie na dywanie Dziewczynka czyta mikołajkową historię Słuchamy o przygodach Mikołaja CZytanie na dywanie Mikołajkowy zawrót głowy Mikołajkowe czytanie Mikołajkowa przerwa w bibliotece