url niezgodny z rzeczywistym dostepem Miłośnicy książek z 3a - Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach

Miłośnicy książek z 3a

Dzieci z klasy 3a niezwykle miło zaskoczyły panie bibliotekarki. Zaprosiły je do swojej sali lekcyjnej, aby zaprezentować bibliotekę klasową. Powstała ona z ich inicjatywy. W jej zbiorach znajdują się książki przyniesione przez uczniów. Karina, Karolina, Ola, Michał i Piotrek dbają o porządek na półkach oraz zajmują się wypożyczaniem książek. Jak wynika z wypowiedzi dzieci inspiracją do wspólnego działania była akcja biblioteki szkolnej "Zakochaj się w czytaniu". To podczas rozmowy na temat wartości czytania powstał pomysł wymieniania się książkami i utworzenia klasowej biblioteki. Duże brawa dla klasy 3a!