Szkolny Klub Gier Planszowych

Niedawno, dzięki wydawnictwu Granna, w naszej bibliotece  rozpoczął działalność Szkolny Klub Gier Planszowych. Przystępując do projektu panie bibliotekarki kierowały się wieloma zaletami, jakie niesie ze sobą ten sposób spędzania przez dzieci wolnego czasu. Wspólne granie sprzyja nawiązywaniu relacji społecznych, współdziałaniu i przestrzeganiu w grupie określonych reguł. Rozwija również spostrzegawczość, refleks, pamięć, logiczne myślenie oraz uczy nowych treści. Zapraszamy wszystkich chętnych.