Świetlica Hadesowo

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!! :)

Świetlica HADESOWO czynna jest codziennie w godzinach  7.00 - 17.30. Dzieci , które uczestniczą w naszych zajęciach, powinny jak najszybciej dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY oraz KODEKS POSTĘPOWANIA UCZESTNIKA ŚWIETLICY.

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-17.30

Przypominamy , że - zgodnie z ustaleniami - dzieci czekające na rozpoczęcie zajęć, powinny się pojawić w świetlicy nie wcześniej niż o godz.7.00. Natomiast te, które przyszły  za wcześnie, czekają do godziny 7.00 w przedsionku szkoły (nie schodzą do szatni przed wyznaczoną godziną).

Telefon kontaktowy 512 446 545

ZAPRASZAMY DO HADESOWA / FILM

CELE I ZADANIA zajęć wychowawczo - dydaktycznych w świetlicy:

1. Zapewnienie dzieciom opieki i bezpieczeństwa w godzinach przed lekcjami i po lekcjach.

2. Organizowanie pomocy w nauce, tworzenie warunków do nauki własnej, przyzwyczajanie do samodzielnej pracy umysłowej.

3. Ujawnianie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień , poprzez organizowanie tematycznych zajęć.

4. Propagowanie zdrowego stylu życia i proekologicznych zachowań.

5. Wdrażanie uczniów do organizowania sobie czasu wolnego, wyrabianie nawyków kulturalnej rozrywki i zabawy.

6. Współpraca z rodzicami, wychowawcami klas i specjalistami - w celu rozwiązywania napotkanych problemów wychowawczych.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB -  HADESOWO

Hadesowow kolaż

WITAMY W HADESOWIE!

06-09-2018
Widok na salę główną
W nowym roku szkolnym czeka nas wiele zmian i niespodzianek. Jedną z pierwszych jest przemeblowanie w Hadesowie i oddanie jednego pomieszczenia na salę lekcyjną.