Świetlica Hadesowo

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!! :)

Świetlica HADESOWO czynna jest codziennie w godzinach  7.00 - 17.30. Dzieci , które uczestniczą w naszych zajęciach, powinny jak najszybciej dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY .

Świetlica czynna jest w godz. 7.00-17.30

Przypominamy , że - zgodnie z ustaleniami - dzieci czekające na rozpoczęcie zajęć, powinny się pojawić w świetlicy nie wcześniej niż o godz.7.00. Natomiast te, które przyszły  za wcześnie, czekają do godziny 7.00 w przedsionku szkoły (nie schodzą do szatni przed wyznaczoną godziną).

Telefon kontaktowy 512 446 545

ZAPRASZAMY DO HADESOWA / FILM

CELE I ZADANIA zajęć wychowawczo - dydaktycznych w świetlicy:

1. Zapewnienie dzieciom opieki i bezpieczeństwa w godzinach przed lekcjami i po lekcjach.

2. Organizowanie pomocy w nauce, tworzenie warunków do nauki własnej, przyzwyczajanie do samodzielnej pracy umysłowej.

3. Ujawnianie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień , poprzez organizowanie tematycznych zajęć.

4. Propagowanie zdrowego stylu życia i proekologicznych zachowań.

5. Wdrażanie uczniów do organizowania sobie czasu wolnego, wyrabianie nawyków kulturalnej rozrywki i zabawy.

6. Współpraca z rodzicami, wychowawcami klas i specjalistami - w celu rozwiązywania napotkanych problemów wychowawczych.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB -  HADESOWO

Hadesowow kolaż

LATAJĄCE HADESIAKI

21-03-2018
czworo dzieci rzuca piłka do kosza
Hadesiaki - nie zważając na panującą aurę - czynnie uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu .

Ostatkowo

16-02-2018
Dziewczyny z 6a w hawajskich przebraniach z panią Anetą
Ostatkowe spotkania w Hadesowie pełne były kolorów i radości . Hadesiaki - ostatniego dnia karnawału - wykazały się pomysłowością w przygotowaniu strojów.

Styczeń 2018

bałwan stojący w bramce
Zabawy na śniegu dodają wszystkim energii.

Słonik - zawieszka  kupiony na kiermaszu,aby wspomóc WOŚP
Grudzień zawsze jest szalenie twórczym i miłym dla Hadesiaków miesiącem.

TABLETY i ROBOTY

26-01-2018
dzieci siedzą przy stolikach i korzystają z tabletów
Kiedy - okazjonalnie - w Hadesowie pojawiły się multimedialne zabawki, stopień skupienia wzrósł o 100%. Hadesiaki nie dostrzegały świata wokół :)

26-01-2018
Chłopiec losuje wróżbę z koszyka trzymanego przez kolegę
Przygtowania do andrzejkowych wróżb.

Mecz

12-11-2017
dzieci biegną od bramki w kierunku środka boiska
Hadesiaki - podczas piątkowego spaceru- rozegrały na boisku szkolnym mecz. Spotkanie pełne było chaosu i gorących emocji :) - wszyscy grali przeciwko wszystkim :) . Braki w znajomo (...)