Świetlica Hadesowo

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!! :)

Świetlica HADESOWO czynna jest codziennie w godzinach  7.00 - 17.30. Dzieci , które uczestniczą w naszych zajęciach, powinny jak najszybciej dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY .

Świetlica czynna jest w godz. 7.00-17.30

Przypominamy , że - zgodnie z ustaleniami - dzieci czekające na rozpoczęcie zajęć, powinny się pojawić w świetlicy nie wcześniej niż o godz.7.00. Natomiast te, które przyszły  za wcześnie, czekają do godziny 7.00 w przedsionku szkoły (nie schodzą do szatni przed wyznaczoną godziną).

Telefon kontaktowy 512 446 545

ZAPRASZAMY DO HADESOWA / FILM

CELE I ZADANIA zajęć wychowawczo - dydaktycznych w świetlicy:

1. Zapewnienie dzieciom opieki i bezpieczeństwa w godzinach przed lekcjami i po lekcjach.

2. Organizowanie pomocy w nauce, tworzenie warunków do nauki własnej, przyzwyczajanie do samodzielnej pracy umysłowej.

3. Ujawnianie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień , poprzez organizowanie tematycznych zajęć.

4. Propagowanie zdrowego stylu życia i proekologicznych zachowań.

5. Wdrażanie uczniów do organizowania sobie czasu wolnego, wyrabianie nawyków kulturalnej rozrywki i zabawy.

6. Współpraca z rodzicami, wychowawcami klas i specjalistami - w celu rozwiązywania napotkanych problemów wychowawczych.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB -  HADESOWO

Hadesowow kolaż

MUNDIALOWE HADESOWO

15-06-2018
Rysunek przedstawiający portret Roberta Lewandowskiego
Hadesiaki również emocjonują się piłkarskimi mistrzostwami i szykują się do kibicowania :)

LEGOmaniacy

04-06-2018
statek kosmiczny
Hadesiaki wciąż tworzą nowe dzieła :) . Dream team - Denis (3d), Franek (3b), Bartek (1b), Jacek (4d), Miłosz (3c) i Szymon (1a).

Rysunki giganty

Jacek leżący obok rysunku - giganta , przedstawiającego rakietę
Małe formaty odchodzą w zapomnienie. Teraz liczą się rysunki wielkości ok. 2 m :)

Piknik pod namiotem

28-05-2018
namiot z zasłony prysznicowej i klocków materacowych
Z tęsknoty za wakacjami urządzamy sobie pikniki pod namiotem :)

Szydełkomania

Zakładka MYSZKA robiona na szydełku
Hadesiaki - już od kilku lat - chętnie poznają tajniki szydełkowania, robienia na drutach  i makramy :)

LATAJĄCE HADESIAKI

21-03-2018
czworo dzieci rzuca piłka do kosza
Hadesiaki - nie zważając na panującą aurę - czynnie uczestniczą w zabawach na świeżym powietrzu .

Ostatkowo

16-02-2018
Dziewczyny z 6a w hawajskich przebraniach z panią Anetą
Ostatkowe spotkania w Hadesowie pełne były kolorów i radości . Hadesiaki - ostatniego dnia karnawału - wykazały się pomysłowością w przygotowaniu strojów.