WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM I ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ !!! :)

Świetlica HADESOWO czynna jest codziennie w godzinach  7.00 - 17.30. Dzieci , które uczestniczą w naszych zajęciach, powinny jak najszybciej dostarczyć wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY .

Świetlica czynna jest w godz. 7.00-17.30

Telefon kontaktowy 512 446 545

ZAPRASZAMY DO HADESOWA / FILM

CELE I ZADANIA zajęć wychowawczo - dydaktycznych w świetlicy:

1. Zapewnienie dzieciom opieki i bezpieczeństwa w godzinach przed lekcjami i po lekcjach.

2. Organizowanie pomocy w nauce, tworzenie warunków do nauki własnej, przyzwyczajanie do samodzielnej pracy umysłowej.

3. Ujawnianie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień , poprzez organizowanie tematycznych zajęć.

4. Propagowanie zdrowego stylu życia i proekologicznych zachowań.

5. Wdrażanie uczniów do organizowania sobie czasu wolnego, wyrabianie nawyków kulturalnej rozrywki i zabawy.

6. Współpraca z rodzicami, wychowawcami klas i specjalistami - w celu rozwiązywania napotkanych problemów wychowawczych.

Zapraszamy również na nasz fanpage na FB -  HADESOWO

Hadesowow kolaż

18-10-2017
czworo dzieci ogląda bajkę
Hadesiaki dobrze się bawią , wykonują prace twórcze i pilnie odrabiają prace domowe :)

Zajęcia twórcze

03-10-2017
Filip i jego budowla
Dzieci w grupach wykonują różne zajęcia. Część skupia się na pracach twórczych.  Plastelina i kasztany stanowią świetne połączenie :) Reszta najpierw odrabia pra (...)

Spacery do parku

02-10-2017
drabinki na placu zabaw
Korzystamy z ostatnich słonecznych dni i spędzamy je na świeżym powietrzu :)

Zajęcia świetlicowe

28-09-2017
Otylka i Amelka malują drzewo jesienne
Hadesiaki - spędzające czas w świetlicy - wykonują prace plastyczne, grają w gry planszowe i zręcznościowe oraz odrabiają lekcje.