Spotkanie z uczniami SOSW w Koluszkach

niepełnosprawni uczniowie wokół ołtarza
W niedzielę - 9 grudnia na zaproszenie ks. Szczepana Zacha, na Mszę świętą dla uczniów SOSW w Koluszkach przybyli wysłannicy św. Mikołaja. Nasi koledzy i koleżanki zostali o (...)

"Tak Pomagam"

11-12-2018
uczennica przy koszyku z darami
8 grudnia 2018 roku uczniowie z naszej szkoły należący do Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności "Tak Pomagam". Zbiórkę produkt (...)

Dzień Wolontariusza

Szkolne Koło Caritas z opiekunką
5 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Ten dzień stanowił doskonałą okazję do podsumowania działań Szkolnego Koła Caritas oraz podziękowania wo (...)

Mikołaj 2018

11-12-2018
dziewczynki w kamizelkach Caritas, zbierające pieniądze do puszki
W dniach od 2 do 5 grudnia członkowie Szkolnego Koła Caritas rozprowadzali na terenie parafii i szkoły czekolady z podobizną św. Mikołaja. Zorganizowana akcja - poza zbiórką (...)

Serce na Gwiazdkę

uczennice z zebranymi darami
Miesiąc listopad i grudzień to dla wolontariuszy należących do Szkolnego Koła Caritas czas intensywnych działań. W połowie listopada dołączyliśmy do organizowanej przez Caritas akc (...)

Zbiórka pieniędzy na WOŚP rozpoczęta!

06-12-2018
uczniowie z klasy 4a sprzedający słodycze
5 grudnia odbył się pierwszy w tym roku kiermasz, z którego dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do dnia Wielkiego Finału WOŚP zaplano (...)

Świąteczne kartki dobroczynne