Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

2 miejsce ,,Dwójeczek” w Wielkim Finale w Gdańsku

Drużyna Energii to wyjątkowy projekt skierowany do uczniów klas 5-8, do którego zgłosiło się 300 szkół z całej Polski. W ćwiczeniach i rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny  udział wzięło  łącznie około 50 tysięcy uczniów. Pięć najlepszych z nich, a w tym nasza szkoła ,14 czerwca spotkało się w finałowym turnieju w Gdańsku.

     Dzień wcześniej zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w treningu w Klubie Bokserskim Brzostek, gdzie nasi uczniowie świetnie się bawili. Następnie byliśmy z wizytą w siedzibie Energi z Grupy ORLEN, gdzie mogliśmy się zrelaksować w zielonej strefie Olivia Garden o raz podziwiać widoki na Trójmiasto i Zatokę Gdańską z 33. piętra Olivia Star.

W dzień turnieju wszystkich uczestników przywitała wyjątkowa reprezentacja utytułowanych sportowców, ambasadorów Energi oraz Grupy Orlen, którzy pomagali naszym zawodnikom i czuwali nad poprawnością wykonania zadań.

Rywalizowaliśmy z 4 drużynami na 4 tematycznych torach przeszkód składających się z różnych elementów (piłki koszykowej, piłki nożnej, OCR, ćwiczeń ogólnosprawnościowych). Zadaniem naszym było zaliczenie każdej stacji i wykonaniu jak największej liczby powtórzeń w określonym czasie. O miejscu zajętym w rankingu rywalizacji decydował łącznie osiągnięty wynik we wszystkich strefach ćwiczeń.

Naszej drużynie nie brakowało zaangażowania, walczyli ze wszystkich sił przez prawie 2 h. Przy ogłaszaniu wyników, emocje były niesamowite. Nie wyczytano nas na miejscu 5, nie wyczytano na 4 i 3. Było tak blisko zwycięstwa. Wyczytano, miejsce 2 w Polsce zajmuje SP nr 2 z Koluszek. W pierwszych minutach na twarzach dzieci malowała się radość pomieszana z lekkim rozczarowaniem, ale potem już tylko wielka radość i uśmiech .Otrzymaliśmy czek w kwocie 5 tys. zł na zakup sprzętu sportowego do szkoły. Aleksandra Kulińska i Hubert Gasparski otrzymali upominki dla najlepszych zawodników naszej drużyny. Wszyscy uczestnicy  zostali obdarowani upominkami.

W Gdańsku spędziliśmy cudowne, niezapomniane, pełne emocji sportowych chwile, które były podsumowaniem wspaniałego projektu a także całej 5-letniej pracy naszych uczniów na rzecz sportu w naszej szkole.

Jesteśmy z Was dumni i jeszcze raz pragniemy Wam podziękować i życzyć dalszych sukcesów sportowych.

Skład,, Drużyny Energii”:

Aleksandra Kulińska, Kornelia Krakowiak, Bianka Rogalska,Amelia Nowak, Łucja  Świderska, Martyna Rudnicka, Katarzyna Wesołowska,Nikola Kotynia,Wiktoria Bakalarska,Sylwia Janik, Marcelina Klimkiewicz,Karolina Korbel, Radosław Babiarski,Patryk Filipczak,Dominik Piątkowski,Bartosz Długoborski, Hubert Gasparski, Igor Deredas, Filip Sztuka Jan Pysklak