Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kolejny sukces szkoły!

Po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział w III Dekanalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej - „W mocy Ducha Świętego”, który odbył się 29 września 2019r. w Chrustach. Szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Mikołaj Kaliszewski z klasy IIIc i Aleksandra Szustak z klasy VIa. Każdy z wykonawców  zaśpiewał dwa utwory. Jeden związany z tematem Ducha Świętego, drugi – dowolny utwór o tematyce religijnej.

Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszych podopiecznych. Dziękujemy Mikołajowi, który otrzymał wyróżnienie oraz Oli, która przepięknym śpiewem pieśni - „Niech Twój Święty Duch” i „Nim świt obudzi dzień” wywalczyła II miejsca.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.