Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Daj włos...

ZOSTAĆ CICHYM ANIOŁEM DZIECI Z ODDZIAŁÓW ONKOLOGICZNYCH 

Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli.

O tym, że do naszej szkoły chodzą osoby o ogromnym sercu i wielkiej empatii, wiedzą wszyscy. Wśród nich jest uczennice klasy 7C, Weronika Kowalczyk i Wiktoria Jess, które, w ramach działań wolontariatu, wsparły fundację Rak’n’Roll, przyłączając się do akcji DAJ WŁOS.

W tym celu przekazały 25 cm włosów, z których zostaną w najbliższym czasie wykonane peruki dla dzieci, po przebytej chemioterapii, ze szpitalnych oddziałów onkologicznych. Siódmoklasistki chciały również w ten sposób zainspirować koleżanki do niesienia pomocy, bowiem każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, pewnych działań, a to nie zawsze jest łatwe.

Mając tego świadomość, w imieniu wszystkich potrzebujących, zachęcamy dziewczyny do włączania się w akcję.

Poniżej zamieszczamy list, który otrzymała Weronika:

Cześć Weronika!

W imieniu Fundacji Rak'n'Roll oraz wszystkich kobiet potrzebujących i tych, które już otrzymały peruki z włosów naturalnych, dziękujemy Ci za przyłączenie się do akcji "Daj Włos" i tak cudowny gest jak ofiarowanie włosów.

Każdy czyn dla dobra innych wymaga podjęcia decyzji, podjęcia pewnych czynności i działania, a to nie wszystkim się udaje, bo jak wiemy nie jest to zawsze łatwe.

Mając tego świadomość wyrażamy ogromną wdzięczność w imieniu wszystkich potrzebujących.                                                                                  

 "Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli"

Przesyłamy kulę energii!

                                                                        Zespół Fundacji „Rak’n’Roll

 

                                                                                              RADA WOLONTARIATU

Chcesz pomóc? 

Wystarczy, że Twoje włosy mają odpowiednią długość (ofiarować można min. 25 cm), nie są farbowane ani cieniowane i dostarczysz opiekunowi Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu, pani Agnieszce Jess, pisemną zgodę rodziców na przyłączenie się do AKCJI „DAJ WŁOS” FUNDACJI RAK’N’ROLL i przekazanie włosów. Pani umówi spotkanie w łódzkim salonie fryzjerskim, współpracującym z fundacją.

WAŻNE !!!

Ofiarodawca nie ponosi żadnych opłat.