Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Drużyna Energii - finał

W projekcie,, DRUŻYNA ENERGII” nasza szkoła uczestniczy już od roku 2020. Celem projektu jest zmotywowanie do wykonania ćwiczeń prezentowanych przez znanych sportowców jak największej liczby uczniów. W poprzednich latach do zwycięstwa brakowało nam naprawdę niewiele.

W tegorocznej V edycji ,,DRUŻYNY ENERGII” wśród 191 szkół z całej Polski dotarliśmy wreszcie do finału. Uczniowie naszej szkoły okazali się niezawodni i wszyscy w klasach V-VIII wykonali ćwiczenia prezentowane przez ambasadorów ,,Drużyny Białej”. Był to zestaw ćwiczeń : unoszenie bioder w leżeniu na plecach, przysiad przy ścianie i mountain climbers.

Nagrodą przed wielkim finałem projektu jest lekcja WF dla wszystkich uczniów ze znanymi sportowcami. Nasi uczniowie z klas IV-VIII ćwiczyli wspólnie z Jakubem,, Gładkim” Zawistowskim, Sławomirem Szmalem i Zuzanną Urban. Wyjątkowym gościem, który dołączył do ambasadorów ,, Drużyny Energii”” okazał się absolwent naszej szkoły Mateusz Kowalczyk - reprezentant Amp Futbol Polska. Niezapomnianą lekcję WF w hali sportowej w dniu 31.05. 2022 poprowadził Darek Ślęzak czyli Dj Ucho. Uczniowie pokonywali wymagający tor przeszkód. Końcowym etapem toru był rzut do bramki, której bronił wicemistrz świata Sławomir Szmal. Po  zakończonym spotkaniu Jakub Zawistowski powiedział, że zauważył u niektórych uczniów mega potencjał i miłość do przeszkód. Sławomir Szmal pochwalił umiejętności naszych dziewcząt, które brały udział w zawodach piłki ręcznej.

Przed reprezentacją szkoły finał projektu, który odbędzie się w Gdańsku w Hali Ergo  Arena w dniach 13-14 czerwca. Szkołę będzie reprezentować grupa 20 uczniów, którzy brali udział w projekcie już trzeci raz. Szkolnym koordynatorem projektu jest nauczycielka wychowania fizycznego Monika Wróblewska.