Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Finał wojewódzki OLM w Koluszkach

      Szkoła Podstawowa nr 2 po raz kolejny zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego OLM ,,Łódzkie gra  w ręczną”. Tym razem została także gospodarzem turnieju, nad którym patronat objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Gościem specjalnym był p. Bogdan Krawczyk z Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Marszałkowskiego. Do Koluszek zawitało pięć zespołów chłopców z: Piotrkowa Trybunalskiego, Piątku, Poddębic, Łodzi i Tomaszowa Mazowieckiego.

            Turniej został rozegrany w dwóch grupach. Po zaciętych meczach zwycięstwo wywalczył zespół z Piotrkowa. Na podium stanęli  też chłopcy z Poddębic i Tomaszowa. Zaznaczyć należy, iż ci chłopcy na co dzień grają w klubach sportowych piłki ręcznej. Drużyna chłopców SP 2 zajęła V miejsce, pokonując zespół z SP w Piątku. Wszystkie drużyny otrzymały piękne puchary i dyplomy. Najbardziej wyróżniający się zawodnik z każdej drużyny otrzymał statuetkę. Wśród naszych zawodników doceniony został Dominik Klimkiewicz.

      Wszyscy uczestnicy zawodów byli bardzo zadowoleni z atmosfery ,jaka towarzyszyła grze. Pomimo zaciętej rywalizacji zawodnicy dopingowali się nawzajem.

       ŁZPR w ramach projektu ,,Łódzkie gra w ręczną” powołał 10 chłopców z naszej szkoły na trzydniową konsultację szkoleniową z zakresu piłki ręcznej. Dziękujemy bardzo i  zapewniamy, że wykorzystamy te szczególne zajęcia, aby poszerzyć wiedzę i umiejętności naszych zawodników z tego zakresu .