Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Laureaci Konkursu Magiczne Anioły

Tegoroczny konkurs plastyczny, pt. „MAGICZNE ANIOŁY” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Koluszkach cieszył się dużą popularnością.

Celem gminnego konkursu było przybliżenie oraz zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycją bożonarodzeniową, stworzenie możliwości powszechnego udziału młodzieży uzdolnionej w dziedzinie sztuk plastycznych i konfrontacji z rówieśnikami oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że w kategorii: Szkoły Podstawowe, klasy IV-VI, aż czterech naszych uczniów zajęło czołowe miejsca.

I miejsce – AMELIA CHOJNACKA – kl. Vd

II miejsce – MAJA ŚWIDEREK – kl. Vd

III miejsce – JULIA PIETRASIK – kl. Vd

Wyróżnienie – MILENA WARSZEWIK – kl. IVc

W kategorii klas młodszych I miejsce zajął Hubert Świderek z klasy 2c, a wyróżnienia otrzymały prace Szymona Dynowskiego i Julii Śliwkiewicz.

 

Laureatom pragniemy bardzo serdecznie pogratulować !!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom z naszej szkoły za tak aktywny udział w trudnym dla nas wszystkich czasie, za zrealizowanie tak pięknych, magicznych i kreatywnych ANIOŁÓW.