Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Matematyczny Geniusz

W dniu 17 maja 2022r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Koluszkach zorganizowano XV Miejsko – Gminny Konkurs „Matematyczny Geniusz 2022”.

Do rywalizacji przystąpiło 22 uczniów z 5 szkół miasta i gminy Koluszki. Uczniowie mieli do rozwiązania 12 zadań o różnym stopniu trudności.

Test wykraczał poza program klas 1 – 3. Wymagał on od uczniów nie tylko ogromnej wiedzy, ale przede wszystkim umiejętności logicznego myślenia. Wiele zadań miało odniesienie do codziennego życia i zastosowania swojej wiedzy w praktyce. Maksymalnie można było zdobyć 28 pkt. Wszyscy wykazali się doskonałym przygotowaniem do konkursu i za to dziękujemy ich nauczycielom.

Najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach. Dwa pierwsze miejsca zajęli: Bartosz Słaby i Łucja Ciesielska z SP2. Uzyskali oni 23 punkty. Na 2 miejscu uplasował się Tymon Kabat z SP2 w Koluszkach (22pkt.)

Trzecie miejsce zajęli „ex aequo”: Stańczyk Maksymilian z SP1 i Walczak Krzysztof z SP2 (21pkt.). Przyznano również dwa wyróżnienia. Otrzymali je Zuzanna Tosik z SP w Różycy i Simon Anna z SP w Gałkowie Dużym (20 pkt.)

 Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów matematycznych. Wszystkim nauczycielom dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu.