Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Nasi uczniowie najlepsi w gminie i powiecie

W marcu, po zatwierdzeniu przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, opublikowane zostały oficjalne listy finalistów i laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych.

Miło nam poinformować, że w tym elitarnym gronie znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach. Największy sukces odniósł Kamil Wachowicz z klasy 6c, który jako jedyny z uczniów szkół podstawowych z powiatu łódzkiego wschodniego został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Nauczycielką tego przedmiotu jest Pani Beata Ćwik. Nie tylko królowa nauk jest domeną Kamila. Dzięki systematycznej pracy z nauczycielką języka angielskiego Panią Sylwią Rutkowską został on również finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Jak trudny było to konkurs, świadczy fakt, że żaden inny uczeń z naszego powiatu nie zakwalifikował się do tego etapu.

Powodem do dumy są również osiągnięcia ucznia klasy 7a Marcela Jasińskiego, który przygotowywany przez Panią Anetę Korczyńską reprezentował szkołę w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Historii. W tym konkursie Marcel, jako jedyny wśród uczniów naszej gminy, wywalczył sobie miejsce na liście finalistów.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koluszkach sukcesów w rywalizacji z najzdolniejszymi uczniami województwa łódzkiego.