Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Orlen Cup

W dniu 11.02.2020 r. w Łodzi uczniowie naszej szkoły mieli okazję przyglądać się i kibicować lekkoatletom na światowym poziomie uczestnicząc w mityngu Orlen Cup dzięki zaproszeniu przez Pana Artura Partykę.

Rozgrywane były konkurencje: bieg na 60 m, skok wzwyż, skok o tyczce, pchnięcie kulą i bieg na 60 m przez płotki.

Wśród tyczkarzy uczniowie mogli podziwiać skoki zwycięzcy Sama Kendricksa (5.80 m), Pawła Wojciechowskiego (II miejsce - 5.60 m), Roberta Sobery (II  miejsce) i Kanadyjczyka  Shawna Babera (mistrza świata z Pekinu 2015 r., który skoczył w Łodzi na wysokość 5.30 m.)

W konkursie kulomiotów zwyciężył Konrad Bukowiecki ( .21.54 ), drugi był Michał Haratyk, który w najlepszej próbie uzyskał 20,95 .Trzeci był Nigeryjczyk Chukwuebuka Enekwechi ( 20.87).Kibicom wiele emocji dostarczyły biegi.

 Finał płotkarek ze znakomitym czasem 8.04 s wygrała Klaudia Siciarz (halowa rekordzistka świata U - 20).Wśród płotkarzy triumfował Valdo Szucs (7.57 s). Drugi był Damian Czykier (7.58 s). Uczniowie naszej szkoły przyglądali się budującej formę na drugie igrzyska w karierze Kamili Lićwinko, która wygrała skok wzwyż zaliczając wysokość 1,93 m. 

Kibice mityngu Orlen Cup w Łodzi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach robili sobie zdjęcia z gwiazdami sportu, zbierali autografy, głośno kibicowali i świetnie się bawili. Uczniowie mogli zaobserwować konkurencje jakich nie mają w szkole. Wszystkim uczestnikom bardzo podobał się wyjazd i świetna atmosfera na mityngu.

Dziękujemy Panu Arturowi Partyce za możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu i liczymy na dalszą współpracę.