Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Piłka siatkowa

W dniu 10 lutego 2020 r. w Hali Sportowej w Koluszkach odbyły się  zawody w ramach Igrzysk Szkolnych Dzieci  w siatkówce dziewcząt i chłopców w kat.2007 i młodsi  (4- ki siatkarskie).

Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców emocji nie brakowało. Drużyny walczyły do końca. Aż w pięciu na sześć meczy dopiero „trzeci set” tzw. tie-break wyłonił zwycięzcę. 

Wśród dziewcząt najlepsza była drużyna Szkoły Podstawowej Nr 2 w Koluszkach wygrywając 2:1 ze SP 1 Koluszki i 2:1 SP Różyca. 

Zespół grał w składzie: Aleksandra Kulińska, Bianka Rogalska, Nikola Kotynia, Marcelina Klimkiewicz, Roksana Pietrasik, Wiktoria Bakalarska, Sylwia Janik, 

Kinga Chądzyńska, Kornelia Krakowiak, Wiktoria Większa Vel Staniewska. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach, III miejsce Szkoła Podstawowa w Różycy. 

W rywalizacji chłopców walczyły szkoły: SP nr 2 w Koluszkach, Sp w Gałkowie Dużym i SP z Różycy.

Wśród chłopców Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach zdobyła II miejsce. Chłopcy pokonali SP Różycę 2:1 (25:8,22:25,15:7).

Drużyna wystąpiła w składzie: Filipczak Patryk, Chądzyński Michał, Radosław, Arndt Adam, Piątkowski Dominik, Spychalski Jacek, Filipek Dominik.

I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Gałkowie Dużym, a III miejsce SP Różyca.

Dziękujemy reprezentacji dziewcząt i chłopców za duże zaangażowanie, wspaniałą walkę i super atmosferę podczas zawodów.Gratulujemy!!!