Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

SP 2 na Mistrzostwach Polski

Po raz kolejny uczennicom ze Szkoły Podstawowej nr 2, udało się uczestniczyć w Mistrzostwach Polski w Drużynowych Biegach Przełajowych. Dziewczyny po 3 letniej przerwie, ponownie wystartowały we wspaniałej ogólnopolskiej imprezie biegowej. Przez dwa lata taką możliwość odbierała naszym zawodniczkom pandemia. Przypomnijmy, iż właśnie te dziewczyny w ubiegłym roku wygrały finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych oraz finał wojewódzki w drużynowych biegach przełajowych. Niestety w ostatniej chwili, mistrzostwa Polski zostały odwołane.

Finał tegoroczny odbył się w Aleksandrowie Łódzkim 10 maja. Wszystkie kategorie wiekowe były mocno obsadzone. Zjechali zawodnicy z prawie wszystkich województw. Na starcie w naszym biegu IMS-dziewcząt stanęło 11 drużyn po 6 osób. Trasa o długości 1500 metrów była bardzo wymagająca i wyciskająca łzy zmęczenia. Dziewczyny walczyły dzielnie i ostatecznie zajęły IX miejsce w Polsce. Otrzymały dyplom i drobne upominki. Najwyżej, bo na 11 miejscu uplasowała się Adrianna Siemińska, zasługując na ogromne gratulacje.

Dziękujemy za ogromny wysiłek i zaangażowanie naszym zawodniczkom, za dwukrotne reprezentowanie naszej szkoły, gminy, powiatu i województwa w Mistrzostwach Polski i wywalczenie tytułu wicemistrzyń Polski w 2019 r.

Skład drużyny:

Aleksandra Kulińska, Nikola Kotynia, Sylwia Janik, Kornelia Krakowiak, Bianka Rogalska, Adrianna Siemińska, Amelia Nowak.