Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Sukces drużyn "Dwójeczki" w Turnieju BRD

Dnia 22 kwietnia 2022 r. w SP1 odbyły się ELIMINACJE POWIATOWE XLIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO dla szkół podstawowych. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Koluszek. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn w  podstawowych trzyosobowych składach plus zawodnicy rezerwowi. Drużyny rywalizowały w pięciu konkurencjach:  rozwiązywali testy skrzyżowań i testy z wiedzy o przepisach ruchu drogowego, wykonywali zadania z pierwszej pomocy przedmedycznej, odbyła się jazda rowerem w miasteczku ruchu drogowego i jazda sprawnościowa rowerem po torze przeszkód. Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Koluszkach oraz Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach.

Z radością i dumą informujemy, że w kategorii szkół podstawowych, uczniowie naszej szkoły w pierwszej drużynie (klas IV-V): NADIA MIKSA – 5d, BRUNO TRUSZCZYŃSKI – 5d, KRZYSZTOF ZATOŃ – 5c, WIKTORIA OLCZYK – 5d, ANNA NOWAKOWSKA – 5d, zajęli I miejsce!

Indywidualnie nagrodę Mistrza w kategorii klas IV-V zdobył BRUNO TRUSZCZYŃSKI – 5d

Natomiast druga drużyna (klas VI-VIII) w składzie: NIKOLA KOTYNIA 8c, PATRYK FILIPCZAK 8d, MIKOŁAJ PECYNA 6d, ZOFIA HUS 8c, zajęli II miejsce! Obydwie drużyny do turnieju przygotowała pani Joanna Kamińska. Uczestnicy za zajęcie poszczególnych miejsc otrzymali dyplomy, nagrody i puchary.

Gratulujemy naszym drużynom, życząc dalszych sukcesów w szczególności pierwszej drużynie, która zajmując I miejsce będzie reprezentowała naszą szkołę w eliminacjach wojewódzkich Turnieju BRD, które odbędą się 13 maja br. w Piotrkowie Trybunalskim.