Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie.

W związku z organizacją zajęć od 25 maja przedstawioną przez Pana Ministra Edukacji oraz z licznymi telefonami Państwa informuję, iż wszelkie decyzje dotyczące Państwa dzieci zostaną podjęte po konsultacjach z wychowawcami klas I – III oraz klas ósmych. Proszę Państwa o cierpliwość, gdyż rozporządzenie w tej sprawie ukazało się zdecydowanie później po konferencji.

Pobyt dzieci w szkole, warunki w jakich będą przebywać, pozostaną w zgodzie z wytycznymi GIS, MZ, MEN oraz dodatkowo CKE w przypadku egzaminu ósmoklasistów. To czy uczniowie zostaną w domach zależy wyłącznie od decyzji Państwa.

Niebawem ukaże się informacja o harmonogramie zajęć i konsultacji na stronie szkoły. Ponadto proszę o stały kontakt z wychowawcami.

Pozdrawiam ciepło życząc zdrowia, wytrwałości, optymizmu i zrozumienia innych, w tych jakże nietypowych i trudnych czasach.

 

Dyrektor Szkoły