Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkoła Pamięta

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły przystąpili do akcji MEN „Szkoła pamięta”. Podobnie jak w ubiegłym roku organizatorzy zachęcali uczniów i nauczycieli do upamiętnienia ważnych rocznic i wydarzeń historycznych. Działania, podjęte w czasie realizacji zadań miały zwrócić większą uwagę na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach. Tegoroczna edycja akcji, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, koncentrowała się przede wszystkim na działaniach wirtualnych i multimedialnych.

Uczniowie zostali zapoznani z celami i założeniami akcji i wzięli udział w zajęciach poświęconych temu tematowi.  Ponadto na potrzeby tej akcji utworzono, na platformie TEAMS zespół, pod nazwą „Grupa ART”, umożliwiający sprawny kontakt z uczniami zaangażowanymi w realizację zadań.
Jednym z elementów realizacji projektu było wykonanie plakatu na temat „MIEJSCA PAMIĘCI NARODOWEJ W KOLUSZKACH”.

Efektem podjętych działań są plakaty wykonane przez uczniów: Jakuba Milewskiego, Karolinę Kaczorowską, Roksanę Nachowicz, Nikolę Włodarczyk, Agatę Zatoń, Wiktorię Kabarowską, Aleksandrę Szustak, Angelikę i Wiktorię Większą vel Staniewską, Nikolę Kotynię oraz prezentacja autorstwa Natalii Gawrych i Bianki Rogalskiej. 

Również najmłodsi uczniowie, realizujący zajęcia zdalne, uwzględniali w swych pracach patriotyczne treści. W galerii - zestaw prac uczniów klasy 1a.

/uploads/5ea74ffae65da/newses/993/content/Prezentacja.pptx