Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Turniej BRD

17 kwietnia 2018 r. rozpoczęły się w naszej gminie eliminacje do XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem tych zawodów była SP1. W turnieju wzięły udział reprezentanci dwóch szkół gimnazjalnych i sześciu szkół podstawowych, w tym nasza SP2. Aby przystąpić do tego turnieju każda szkoła musiała wyłonić (na etapie wewnętrznych eliminacji) swoją najlepszą drużynę, składającą się z czterech zawodników.        

Uczestnicy w trakcie turnieju musieli wykazać się nie małymi umiejętnościami zarówno praktycznymi, jak również umiejętnościami z zakresu wiedzy teoretycznej. W dwóch pierwszych konkurencjach mieli za zadanie (w limicie czasowym) rozwiązać testy wiedzy oraz testy skrzyżowań. Dalsza rywalizacja to wykonanie zadań praktycznych, w tym jazda rowerem po miasteczku ruchu i jazda rowerem po torze sprawnościowym. Wszystkie konkurencje sędziowali przedstawiciele Komendy Policji w Koluszkach, którzy uczestniczyli w podsumowaniu turnieju.

Nasza czteroosobowa  drużyna z SP2, w składzie: PATRYK STEC, NATALIA STEC, JULIA PRZYBYLSKA, KACPER KRAWUL, przygotowana pod kierunkiem nauczyciela techniki, p. Joanny Kamińskiej, wywalczyła: II miejsce !!!

Drużyna, w tym samym składzie będzie reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatowym z BRD, który odbędzie się 25 kwietnia 2018r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!