Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Uwaga, uwaga! To MY uczniowie klasy 2a

         Nasza przygoda i działania w projekcie ,,Semafor- Koluszkowska Ballada Kolejowa” trwają nadal i jest o czym opowiadać.

    Najpierw wzięliśmy udział w warsztatach artystycznych, które poprowadziła pani Anetta Borowiecka i Roksana Borowiecka. Było wspaniale! Zainspirowani wierszem Juliana Tuwima pt.,,Lokomotywa”, doświadczeniami z warsztatów i wycieczką na koluszkowski ,,grzybek" wykonaliśmy ciekawe prace plastyczne. Na pamiątkę powstanie z nich kolorowy album.

    Kolejnym działaniem, w którym wzięli udział chętni uczniowie wraz ze swoimi rodzicami, była Gra Miejska ,,Odjazdy i powroty”. Z radością i mapą w rękach wyruszyliśmy w trasę po Koluszkach. To niezwykłe doświadczenie przyczyniło się do lepszego poznania kolejowej historii naszego miasta.

    Wreszcie przyszła pora na wycieczkę pociągiem. Pociąg osobowy do Łodzi Fabrycznej odjedzie o godzinie 8.24 z peronu III. Zdążyliśmy!!!

Podróż minęła szybko i wkrótce dotarliśmy do stacji docelowej. Zwiedziliśmy dworzec, liczne tunele ewakuacyjne, a także pełen monitorów control room. Później zeszliśmy na peron, gdzie czekał specjalnie dla nas podstawiony pociąg ŁKA. Cały pociąg mieliśmy tylko dla siebie i zajrzeliśmy, gdzie się tylko dało! W poczekalni zjedliśmy drugie śniadanie, słuchając bajki czytanej przez panią Karolinę. Dostaliśmy także upominki, które dodatkowo umilały nam podróż powrotną do Koluszek. To była wspaniała przygoda!

    Powoli zbliżamy się do ,,końcowej stacji’’ naszego projektu. Wszyscy chętnie weźmiemy udział w uroczystym zakończeniu i obejrzymy spektakl muzyczno-teatralny ,,Odjad” przygotowany specjalnie na tę okazję.

    Wszystkim życzymy wspaniałych podróży

                                                                                   Uczniowie klasy 2a

 Opiekunami grupy projektowej są: p. Iwona Ciechowicz i p. Karolina Banaszkiewicz