Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia…

Tak niewiele potrzeba by komuś sprawić radość, dlatego warto spełniać dziecięce marzenia.

Uczniowie z klasy 2a, 2b, 2c, 3a i 6c  Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach wzięli udział w akcji  ,,Wykonaj kartę urodzinową dla Andżeliki”.

Z okazji zbliżających się 14 urodzin, dzieci przygotowały piękne urodzinowe kartki dla chorej dziewczynki, która nieszczęśliwie poślizgnęła się i doznała urazu nogi. Andżelika uczennica klasy 8, Szkoły Podstawowej w Laskach ( Województwo Mazowieckie ) miała wykonany zabieg operacyjny. Jednak po operacji doszło do komplikacji, noga nie chciała się zrastać, potrzebna  była powtórna interwencja ortopedyczna.  Czas rekonwalescencji znacznie wydłużył się co uniemożliwiło dziewczynce powrót do szkoły. Długa rozłąka z rówieśnikami spowodowana chorobą negatywnie wpłynęła na jej samopoczucie. Andżelika poczuła się samotna i wyizolowana. Nikt nie mógł jej również odwiedzać ze względu na pandemię. Dlatego dobrym pomysłem jest wykonanie kartki urodzinowej, która sprawi jej wiele radości i będzie wiedziała, że ktoś o niej pamięta. Bo w życiu człowieka ważna jest świadomość bycia potrzebnym.

Składam serdeczne podziękowania uczniom klasy  2a, 2b, 2c, 3a i 6c oraz ich wychowawcom za udział w akcji, ogromne zaangażowanie oraz okazane serce i wrażliwość.

Andżelice z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń oraz szybkiego powrotu do zdrowia !

Inicjatorka Akcji ,,Wykonaj kartę urodzinową dla Andżeliki”.

                                       Klaudia Janowska