Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ROSmalowani

W październiku 2020 r. Łódzki Dom Kultury ogłosił konkurs plastyczny, dedykowany młodym artystom w wieku 7-18 lat. Konkurs honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Łódzkiego - Grzegorz Schreiber.

Cała inicjatywa odbywał się w ramach projektu ROSArt czyli Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej:
R jak radość tworzenia
O jak otwartość na wyzwania
S jak sukces na starcie
A jak ambitny artysta
Należy wspomnieć, że ideą inicjatywy Łódzkiego Domu Kultury jest cykliczna prezentacja młodych artystów do 19 roku życia, działających na terenie województwa łódzkiego.

 

Tegoroczny konkurs plastyczny skierowany był do dzieci i młodzieży województwa łódzkiego i był zatytułowany: MOJA PIĘKNA OKOLICA – PLASTYCZNA INTERPRETACJA „MAŁEJ OJCZYZNY”, czyli stworzenie prac plastycznych przestawiających piękno województwa łódzkiego. Konkurs odbywał się w czterech kategoriach wiekowych.

Młodzi artyści mieli zaprezentować w swoich pracach plastycznych, to co uważają za najpiękniejsze w ich „małej ojczyźnie”. Mógł to być np.: zachwycający pejzaż (wiejski bądź miejski), piękne drzewo, pomnik, dostojny zabytek, widok za oknem itp.

Pod koniec listopada br. Jury w składzie: dr Beata Marcinkowska (ASP), dr Monika Czarska (PŁ) i Jacek Świgulski (ŁDK), z pośród 306 nadesłanych prac, wyłoniło 62 laureatów.

Wśród laureatów byli uczniowie naszej szkoły:

OLIWIA POZNAŃSKA, kl. VIc  i MIKOŁAJ PECYNA, kl. Vd

Z przyjemnością prezentujemy wyróżnione realizacje malarskie