Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wsparcie dla Karoliny Wardy

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

 

Absolwentka naszej szkoły, Karolina Warda, bardzo potrzebuje pomocy finansowej, by podjąć walkę o powrót do zdrowia.

Karolinka uległa ciężkiemu wypadkowi w listopadzie 2021 roku. Samochód, którym jechała, uległ awarii. Kiedy zjechała na pobocze, jadący za nią kierowca uderzył z impetem w jej auto. Po chwili na miejscu była karetka i od tamtego momentu zaczął się wyścig z czasem.

W wyniku wypadku Karolina doznała urazu wielonarządowego, złamania czaszki w kilku miejscach, obrzęku mózgu oraz utraty małżowiny usznej. Po dwutygodniowej śpiączce pod respiratorem dziewczyna zaczęła samodzielnie oddychać i otworzyła oczy. Z samego wypadku nic nie pamięta. 

Stopniowo uczy się wszystkiego: mowy, kojarzenia i chodzenia; ma problemy ze wzrokiem. Przed nią jeszcze wiele konsultacji i operacji.                            

By Karolina mogła powrócić do sprawności, potrzebna jest rehabilitacja neurologiczna w specjalistycznych ośrodkach. Niezbędny jest zakup sprzętu ortopedycznego i medycznego. Bardzo ważnym elementem powrotu do zdrowia jest przeprowadzenie kilku zabiegów plastycznych rekonstruujących twarz Karoliny oraz usunięcie blizn.

 

Nie pierwszy już raz zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc – wsparcie finansowe. Wierzymy jednak, że razem możemy osiągnąć wiele.

 

Puszka będzie znajdowała się przy głównym wejściu do szkoły przez cały kolejny tydzień (od 17 do 21 stycznia).

 

Pomóżmy Karolinie w walce o życie i zdrowie.

 

                                                                                                          Szkolne Koło Wolontariatu