Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

X Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

Dnia 10 kwietnia 2018r.  odbył się jubileuszowy  X Konkurs  Pieśni  i Piosenki Patriotycznej,  organizowany przez  Szkołę Podstawową nr 2 w Koluszkach. Swoją formułą wpisał się w gminne obchody 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Honorowy patronat nad konkursem objął Łódzki Kurator Oświaty. Partnerem medialnym konkursu  był tygodnik TWK.  Do konkursu zgłosiło się 67 wykonawców z przedszkoli , szkół podstawowych i gimnazjów  z terenu  gminy Koluszki  jak również z Olszy, Rogowa, Bogdanki , Brzezin,  Budziszewic i Rokicin.

Fundatorem nagród  i sponsorem gadżetów promocyjnych  był Urząd Miejski w Koluszkach. Laureaci konkursu oprócz upominków reklamujących Gminę Koluszki otrzymali nagrody w postaci gier i układanek edukacyjnych, książek oraz głośników  bezprzewodowych.

Wykonawców oceniało  profesjonalne jury  w składzie:  przewodniczący – Pan Leszek Bonar – muzyk dziennikarz muzyczny  TVP 3 w Łodzi, prowadzący cykliczne spotkania  „Podwieczorek z …..”,  Pan Jacek Malanowski – muzyk, wokalista zespołu Trubadurzy, instruktor muzyki w MOK  w Koluszkach i śpiewak operowy i operetkowy, wokalista Pan Lesław Białecki.

Serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Chałatowi Burmistrzowi Koluszek za wsparcie finansowe konkursu ,  Pani Elżbiecie Popławskiej Dyrektor MOK w Koluszkach za udostępnienie sali widowiskowej oraz  Panu Dariuszowi Śliwkiewiczowi za obsługę techniczną.

 

Wyniki X jubileuszowego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Koluszkach

  1. kwietnia 2018

Przedszkola    

Przedszkole w Różycy – I miejsce

Przedszkole nr 1 Koluszki – II Miejsce

Przedszkole nr 3 Koluszki  – III miejsce

Trzy równorzędne wyróżnienia przyznano dla Przedszkola nr 2 w Koluszkach, Przedszkola w Gałkowie Dużym i Przedszkola w Olszy.

Uczestnicy z rocznika 2009-2010

I miejsce – Justyna Witczak  z SP nr 1 w Koluszkach

II miejsce - Julia Marczyk  z SP2 w Koluszkach

III miejsce – Bruno Truszczyński z SP2 w Koluszkach

Dwa równorzędne wyróżnienia przyznano – Mikołajowi Kaliszewskiemu i Bartłomiejowi Płockiemu obaj są uczniami  Szkoły Podstawowej nr 2 w Koluszkach.

Uczestnicy z rocznika 2007-2008

I miejsce – Zuzanna Świderek z SP1 w Koluszkach

II miejsce – Julia Jaworska z SP1 w Koluszkach

III miejsce – Emilia Fibich – SP 1 w Koluszkach

Dwa równorzędne wyróżnienia otrzymały także uczennice SP1 w Koluszkach Julia Arndt i Alicja Szymańska

Uczestnicy z roczni9ka 2005-2006

I miejsce – Maria Kuźnicka uczennica  Rogala Music School Rogów i  ex aequo Hanna Wawrzonek
z SP2 w Koluszkach

II miejsce – Martyna Chlebda z SP2 w Koluszkach

III miejsce – Mateusz Markowski – z SP1 w Koluszkach

Wyróżnienie – Emilia Piera – z SP w Różycy i Karolina Wierzbowska z SP1 w Koluszkach

Uczestnicy z rocznika 2004 i starsi (klasy VII i gimnazja)

I miejsce – Weronika Rybaczuk –Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

II miejsce – Oliwia Orzechowska – z SP 2 w Koluszkach

III miejsce – Borys Chmielewski z Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

Dwa równorzędne wyróżnienia otrzymały Aleksandra Perdas z SP 3 w Brzezinach oraz Maja  Białecka z SP w Rogowie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na XI Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w kwietniu 2019r.